Favorilere Ekle
Yeni
  • DW126K
  • Ms'Olea

Ms' Olea Ozonlanmış Kantaron Yağı 50 ml

Ms' Olea Ozonlanmış Kantaron Yağı 50 ml Pompalı Şişe

259,00
VAR

Pompalı şişesi sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan 50 ml Ozonlanmış Kantaron Yağı


Ürünlerimiz sağlık bakanlığı bildirimi ile üretilmektedir. CHELAB İtalya laboratuvarlarında dermotolojik testi yapılıp, olumlu sonuç elde edilmiştir.

Firmamız üretimi olan, yüksek kapasiteli ozon jeneratörlerimizle imal ettiğimiz ozonlanmış kantaron yağlarımız, %100 doğal kantaron yağı kullanılarak hiçbir katkı maddesi ilave edilmeden üretilmektedir.

Kantaron yağının en önemli faydalarından biri, cilt sağlığını koruma üzerindeki etkileridir. Kantaron bitkisinden elde edilen yağlar, hücre yenilenmesini destekler ve hızlandırır. Kantaron yağının uzun saatler ozonlanması ile birlikte cilt kusurlarını gidermeye karşı olan etkisi artmaktadır.  Ozonlanmış kantaron yağının cilt üzerindeki önemli etkilerinden bir diğeri ise lekeleri ortadan kaldırmasıdır. Bu etki sayesinde düzenli olarak kantaron yağı kullanımı ile birlikte yüzde veya vücutta yer alan yara, yanık ve sivilce izleri giderilebilir.

Yaşlılık, hamilelik, güneşe maruz kalma gibi nedenlerle cilt renginin bölgesel olarak farklılaştığı veya lekelendiği yerlerde düzenli olarak ozonlanmış kantaron yağı uygulaması ile cilt tonu eşitlenerek daha hoş bir görünüm elde edilebilir. 

Ozonlanmış Kantaron yağı; enfeksiyonlara neden olan bakteri, virüs ve mantar gibi mikroorganizmalarla savaşarak hastalıklardan korunmayı sağlar. Özellikle ayak mantarı, deride oluşan enfeksiyonlar, akneler gibi rahatsızlıklarda ozonlanmış kantaron yağı uygulaması enfeksiyonun hızlı bir şekilde iyileştirilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda deri üzerinde oluşan enfeksiyonlarda iyileşme hızlandırılırken yara ve aknelere bağlı olarak enfeksiyon sonrasında iz kalma olasılığı da büyük ölçüde azaltılabilir. 

Ozonlanmış Kantaron yağı vücutta oluşan spazm, kramp, bel ve sırt ağrılarını rahatlatmaya yardımcı olmaktadır. 

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 259,00 259,00
2 129,50 259,00
3 86,33 259,00
4 64,75 259,00
5 51,80 259,00

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Çağrı Makina San. Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.