Hakkımızda

Çağrı Makina 1989 yılında İstanbul'da kuruldu. DEWELLI markasıyla ürettiği tekstil makinaları; programlanabilir bilgisayar kontrollü veya manuel olarak kumanda edilebilen denim ve parça boyama, ağartma makinaları, yıkama makinaları, otomatik çamaşır yıkama makinaları, kurutma makinaları, sıkma makinaları ve ütü makinalarından oluşmaktadır.

Çağrı Makina tekstil makinalarının gerçek bir know-how gerektiren ürünü olan Ozon Makinası, özellikle denim kumaşı ağartma ve özel efekt yapımında kullanılmaktadır. Doğada sadece yıldırımlar sonucunda oluşan Ozonun bir diğer özelliği de çevre dostu olması. Yıkanan ürünlerin geri boyama sorunu çözmek için kullanılan kimyasalların yerine ozon için kullanılan kimyasalların yerine ozon kullanılarak daha ucuz ve daha kaliteli efektler elde etmek mümkün.

Ozonun kullanım alanı sadece tekstil sektörüyle kısıtlı değildir. Son yıllarda sıkça adından bahsettiren ozon; ev, iş yeri, hastane, okul, cami, restoran, mescit, araçlar, güzellik merkezi, saunalar, toplantı salonları ve bir çok alanda kullanılabilmektedir.

Oluşan talepler doğrultusunda onlineozon olarak internet ortamında 128 bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenli alışveriş garantisi ile Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerimizi satışa sunmaktadır.

Bunun için Çağrı Makina yılların verdiği deneyimle her kapasiteye uygun ozon cihazını ISO 9001-2000 güvencesiyle ürettiği gibi, ithal etmeye de başlamıştır
.

 

OZONLA GELEN SAĞLIK… HER NEFESTE HER DAMLADA

 

OZON NEDİR?

Ozon gazı, oksijen molekülünün 3 atomdan oluşmuş halidir. Oksijen molekülü iki atomdan

oluştuğunda ise atmosferde bulunan ve nefes almamızı sağlayan oksijen gazını meydana getirir.

 

Ozon, Dünya’da bilinen en güçlü dezenfektandır. Neredeyse 1 gram ozon, 1 ton sudaki zararlı organizmaları birkaç dakikada öldürebilecek güçtedir.

 

Geniş bir kullanım alanı bulunan ozon, su arıtma; hava ve su temizleme, gıda endüstrisi, yüzme

havuzları ve tekstil yıkama gibi çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. 

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Çağrı Makina San. Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.